מכשיר לאיפור קבוע דגם סופרים

מכשיר אלגנטי הבנוי מתצוגת טאץ' משוכללת וידית קלה במבנה טכנולוגי מתקדם ביותר, בנויה בהיגיינה גבוהה. המכשיר בנוי ממסך דיגיטלי משוכלל וקל להפעלה במיוחד במהלך העבודה.linelle supreme 13 1

ניתן לבצע את כל שיטות טיפולי האיפור הקבוע, מילוי, הצללה ושיטת השערה. 

למכשיר שתי יציאות, אחת לידית המכשיר והשנייה לידית לייזר.

מתאים לעבודה ממושכת באזור הפנים, גוף ולמגוון טיפולי איפור קבוע ומיקרונידלס.

חטיבת המחט סטרילית, הידית ידידותית ונוחה לשימוש. ניתן לעבוד עם סוגים שונים של מחטים וליצור תוצאה רצויה באיפור קבוע.

 

צבעים אורגניים

החיים היו פשוטים יותר אם הלקוחות שלנו היו מסכימים לגבות כחולות, צהובות או אפילו אדומות. ההתמודדות עם בחירת גוון החום המתאים לעור הלקוחה ולרצונותיה, לעיתים מצריך ערבוב של גוונים חומים 1ושילוב הצבעים המנטרלים. התוצאה הסופית היא הקובעת כיצד אנו רואים את הצבע וכמובן, כיצד הוא משתקף מבעד לרקמת העור של הלקוחה.
התוצאה הסופית גם היא זמנית מכיוון שבתהליך הדהייה הגוון שאותו יצרנו מתחיל להשתנות ואין שום דבר שנוכל לעשות על מנת למנוע את התהליך הזה. ההסבר הינו כימייה פשוטה.
כל פיגמנט של צבע מכיל ערבוב של מספר גוונים. החום בעיקר מכיל ערבוב של הגוונים הבאים: צהוב, אדום, ירוק ושחור באחוזים שונים. השינוי ואפילו הקל של האחוזים מביא לנו גוונים שונים של חום מהבהיר ועד הכהה. שאנו מתבוננים בצבע החום אין אנו רואים את הצבעים בצורתם הנפרדת אלא את הצבע החום שהם יוצרים יחדיו בתערובת.
מה קורה לתערובת הזו בתוך העור? כל גוון מהתערובת דוהה בזמן אחר ועל כן החום "משתנה" לנו עם הזמן. הצבעים הראשונים שדוהים מהעור הינם הכהים, השחור והירוק ואז הגבות נשארות כתומות או ורדרדות ואם הלקוחה לא תחזק בשלב זה את הגבות האדום ידהה ויישאר כתם בהיר ודהוי של הגוון הצהוב עד שגם הוא יעלם עם הזמן. וזו בעיה כללית לכל יצרניות הצבעים.
חברת M.T.DERM עובדת כבר למעלה משנה על פס ייצור אורגני חדש הפותר את הבעיה של "שינוי" הצבע בשם החומים האמתיים ®.  בתנאי מעבדה הצליחו ליצר פטנט לצבע שאינו משתנה בזכות מעטפת מיוחדת (פולימרית) ששומרת על כל הגוונים יחדיו ברקמת העור ועם הזמן גווני החום מתבהרים, הומוגניים ואינם משתנים בעור. 

 

 

 lips organic line web2

 

 

 

 

 

catalog eyebrows  comoflaz  07 2018

 

 

 

 

מיני אולטרה סוניק

אולטרה סוניק 1

מכשיר האולטרה סוניק
אחת הבעיות העיקריות שבפניהן אנו ניצבות כיום בטיפולים המשקמים את העור היא היכולת להחדיר חומרים ורכיבים פעילים לשכבות העור העמוקות יותר, שבהן למעשה, אמורה להתבצע הפעולה המבוקשת בעור. בעידן העכשווי של טיפולי האנטיאייג'ינג, חומרים כאלה דווקא לא חסרים אבל למרבה הצער, לא מצליחים לעבור את שכבת האפידרמיס.

אולטרה סוניק – טכנולוגיה שכובשת את עולם היופי, מתגברת על בעיה זו, והופכת את טיפולי האנטיאייג'ינג ליעילים הרבה יותר.
מכשיר האולטרה סוניק מסוגל הן לחמם את הרקמה והן לעסות את הרקמה, שנוצר כתוצאה מהרעדת הרקמה על ידי גלי הקול. בזכות התכונות הללו, השימוש באולטרה סוניק מקפיץ למעשה את תוצאות הטיפול ומשדרג אותו: הוא ממריץ את זרימת הדם ומשפר את זרימת הלימפה, ובכך מביא לאספקה טובה יותר של חומרי הזנה וחמצן מחד, ומאידך לסילוק יעיל של חומרי פסולת. בנוסף, הוא ממריץ את מערכת החיסון ומאיץ את ייצור התאים הפיברובלסטים – אותם תאים שבונים את רקמת החיבור ומייצרים את הקולגן והאלסטין. מפחית כתמים, עיגולים כהים ושקיות מתחת לעיין.

העור הינו האבר הגדול ביותר בגוף האדם, הקשור לרפואה ולחזות. יותר ויותר אנשים, במיוחד נשים, מתייחסים יותר לעור.
לעומת זאת, כוח משיכה, חשיפה לשמש, קרינה, ועוד...מזיקים לעור, גורמים לנפילה, איבוד לחות, קמטים, כתמים, אקנה ועוד בעיות עור אחרות. להגנה ולשימור היופי של העור, אנו צריכים לא רק מוצרים , אלא גם מכשיר מקצועי לקבלת תוצאות טובות יותר.

מכשיר אולטרה סוניק זה משלב שלוש טכנולוגיות פופלאריות לעור הפנים: יון (גלווני נוכחי), פוטון (אור אדום, כחול וירוק), ואולטראסאונד. לשימוש נוח עם מוצרים פעילים, קל לנשיאה ולפעולה.

התוצאה היא שהעור הופך מוצק יותר, אחיד וזוהר יותר, ועומק הקמטוטים פוחת!

 

לפרטים נוספים או פגישת התרשמות, ניתן ליצור קשר במייל: miriam@keisar.co.il

 

 

 

סימפוניה 1 לטיפולי מזותרפיה

 

symphony 1 סימפוניה 1 מכשיר לטיפולי מזותרפיה

 מערכת חשמלית, מקצועית המציע תוצאות אמינות ומספקות לפרוצדורת האיפור הקבוע ולטיפולי המזותרפיה. כאשר המחט והפקק הינם בחטיבה אחת סטרילית, הגיינית ומדויקת לעבודה. פטנט רשום  של חב' MT.DERM

 טכנאים רבים מעדיפים לעבוד עם מכשיר מינימליסטי במיוחד כאשר האיפור הקובע אינו ליבת העסקים של הסטודיו שלהם.

 "סימפוניה 1 " הינו מכשיר הניתן לשליטה בקלות באמצעות דוושת, תדירות המחט הינה 120 כניסות ויציאות בשנייה. מבחר של תצורות מחטים מדהים (1-9) עגולום,אלכסון ומסרק כולל חטיבת  מזותרפיה לטיפולים השונים.

 ידית זו מתאימה לכל אנשי המקצוע המעדיפים לעבוד עם כלי קטן מאוד וקל משקל, שקט יציב ואינו רועד.

 

למידע על הדרכה בנושא מזותרפיה לחץ כאן

חטיבת מזו ויטל

 

טיפול מזו-ויטל, למה לא?

mezo

הרצון להתרחב וליעל את העסק, קיים תמיד. להרוויח יותר ולהעניק ללקוחות שירות טוב ואדיב, כשזה קורה ההרגשה מאדירה את רמתנו המקצועית וממלאת אותנו בנחת וגאווה.
כשברשותך מכשיר איפור קבוע ומנגד אפשרויות ומשאבים נוספים, למה לא לנצל משאבים קיימים בעסק ולהעניק טיפולים נוספים למעגל הלקוחות הקיים ובנוסף להרחיב את מאגר הלקוחות שלך.

כבעל מקצוע עליך לזכור שתי נקודות חשובות:
1. יש לך את הידע והכלים לעבודה (מכשיר, מחטים ועוד...)
2. אתה מומחה בתחומך!
בעבודה עם רקמת העור, אנו יודעים מתי מותר / אסור לבצע טיפולים,
כיצד להרגיע את העור, ולפי הצורך, מעצבים מתקנים ומייפים את פני הלקוחה.
כן, אפשר לומר שזה טיפול אנטיאייגי'נג!!!

ניתן להוסיף טיפול אנטיאייגי'נג לסל השירותים הקיים ולנצל את המשאבים שברשותך.
בעזרת מכשיר האיפור הקבוע ניתן לבצע סדרת טיפולים או טיפול אחד לריענון וחידוש העור ע"י קרמים וסרומים פעילים. קרמים אלו משקמים, מרעננים ומייפים את העור שהותיר החורף או מנזקי קיץ מתמשכים.
טיפול זה מאפשר ללקוחה לצאת עם עור זוהר ויפה המתאים לאירוע מיוחד או לערב מסוים. לא שוב טיפול "מכאיב" של איפור קבוע, הלקוחה תגיע הפעם לטיפול יופי ,מהנה ומפנק על ידך – שירות שניתן להעניק....יופי לא רק עם צבע!

 

 

תמונה מזואתמול הרולר, היום המזו – ויטל!

רולר ומזורולר ידני – מגוללים על העור בלבד, עבודה ידנית שאינה אחידה, אינו מתאים לקימורי העור ועל כן אינו מנקב את כל שטח הפנים בצורה אחידה והחומר הפעיל מונח על העור.

חטיבת המזו ויטל(הדיגיטאלי)- עובד בצורה מתוחכמת מהרולר.
בעזרת ידית של מכשיר לאיפור קבוע נחבר יחידת מחטים, פלטה המכילה 18 חודים ו – 13 חורים קטנטנים.
כשהיחידה מופעלת על ידי המכשיר , החודים מוחדרים לעור ומנקבים אותו ובו זמנית ומזרימות את המוצרים הפעילים מתוך הפלטה. פעולה זו משקמת ומשפרת את העור בצורה אחידה ומדויקת.

יחידת הפלטה נמצאת על ציר                                          
שגורם להצמדה מלאה של הפלטה                                                 מחט

 

Proper job with mezo

 

 

על העור ובכך מנקבת את כל השטח בצורה אחידה למרות קימורי הפנים. אורך המחטים ניתן לוויסות ומומלץ לעבודה באורך של 0.5 מ"ל.

המזו ויטל הינו הדור החכם (SMART)

אחת המחשבות העיקריות להתפתחותו של טיפוח המזו-ויטל הוא כיצד לפתור את הבעיה של החדרת המוצרים לצומת שבין האפידרמיס והדרמיס ולמקם את החומרים הפעילים לרקמת העור הנכונה.

 

בפעולה זו אנו משיגים מספר תוצאות: 

 

שיקום - החדרת מוצרים משקמים ומעבים המכילים פפטידים בכדי להפחית קמטים וכדי לעורר את ייצור הקולגן בעור.

 

הזנה - החדרת חומרים מזינים חיוניים לעור כגון ויטמינים ומינרליים ויצירת עור חלק וזוהר יותר.

 

שמירה - טיפול אנטיאייגי'נג המעשיר את העור וגורם למראה זוהר מבריק ובריא.

 

למידע על הדרכה בנושא מזותרפיה לחץ כאן