קורס איפור קבוע - לימודי סטאז'

 

moda 3 ipur kavua 

 

מקצוע האיפור הקבוע הינו הפופולארי מבין תחומי האסתטיקה והיופי ובקרב הקהל הרחב. במקצוע זה משולבים אלמנטים מעולם האומנות, על כן מרים וצוות ההדרכה המקצועי שלה ילמד, ידריך וילווה אותך דרך עין האמן שבך.תמונות מאייפון 140

 

 הדרך הטובה ביותר ללמוד מקצוע זה היא, בתרגול טכניקת עבודה וידיעת המורפולוגיה או מבנה הפנים. כמו צייר המצייר דיוקן, תרגול רב בשרטוט יקנה לך שליטה מדויקת של מיקום העיניים, הגבות והשפתיים בפנים ובנוסף ישפר את תוצאותיך בעבודה המעשית. השלב הבא לאחר התרגול הינו, שרטוט ועבודה מעשית על פני הלקוחה. אנו נתמקד בשיפור, תיקון והדגשה של תווי הפנים בצורה ובצבע הנכונים ובביצוע הטכניקה המתאימה ללקוחה.

אנו נלמד אותך מגוון טכניקות עבודה: מילוי, הצללה וכיצד עובדים בשיטת הדמיה השערה. יצירת האומנות בתחום זה, היא כיצד ניתן לשלב את הטכניקות ולהדגיש את תווי הפנים של הלקוחה בצורה הטבעית ביותר.


בתרגול רב, על מודליסטיות שאנו מספקים לאורך כל הקורס, תלמדי לעשות איפור קבוע באזור הגבות, עיניים – עפעף עליון ותחתון, שפתיים – תיחום ומילוי כל השפה בשיטת תלת מימד. לידיעתך, יישום האיפור הקבוע החדש ותיקון איפור קבוע הינם חלק מתוכנית הלימודים שלנו.


שיטת ההדרכה של מרים קיסר נקראת שיטת צעד אחר צעד והיא ייחודית לה. שיטה זו היא פרי פיתוחה של מרים, מניסיונה האישי למעלה מ 20 שנים, ובשיטה זו תלמדי לבצע איפור קבוע בדרך הבטוחה, המדויקת וללא כל פחד. הקו המנחה בשיטת עבודה זו הוא שתמיד נוכל להשלים במידת הצורך. זה אומר שכבר בצעדייך הראשונים תלמדי כיצד לנקוט באמצעי הזהירות המקסימליים. כלומר, לבנות צורה צרה או לבחור צבע שהוא בהיר יותר, וכך תוכלי תמיד לעבות או להכהות ולבנות את האיפור הקבוע מפגישה לפגישה. שיטה זו נועדה לשתף את הלקוחה בבחירת הצבע, הצורה וסוג הטכניקה המתאימים לה. ובכך לתאם ציפיות ותוצאות בין בעלת המקצוע לבין הלקוחה. אותי זה כבר הרגיע, מה איתך?


בקורס מקיף זה תלמדי נושאים נוספים הקשורים לתחום כגון: הכרת המכשור וסוגי מחטים, כימיית הצבעים, ערבובי צבעים בהתאם לגווני העור השונים, ההבדל בין איפור קבוע לקעקוע ולמהphoto for artical course הצבע דוהה עם הזמן, כיצד מתקנים שאריות איפור קבוע או גוונים שאינם רצויים, עבודה ללא כאבים וטכניקות אלחוש גם ללקוחות רגישות, סוגי מחלות עור ומתי מותר או אסור לבצע איפור קבוע, היגיינה וסטריליזציה, טשטוש איפור קבוע ישן בטכניקת הצללה, כיצד לבצע קעקועים ונקודות חן, החדרת צבע לעור עיקש או יבש, שיווק ופרסום וכמובן המון סטאז'!


את בטח שואלת את עצמך "מה הכוונה לימודי סטאז'?"

סטאז' הינו למעשה עבודה מעשית –פרקטיקום. בכל מקצוע סטאז' עוזר בצבירת ניסיון, בהתמודדות עם פחדים ויציאה לשוק העבודה בצורה קלה ובטוחה. דמייני את עצמך לאחר סיום הקורס, מבצעת את האיפור הקבוע הראשון במכונך ללא ליווי צמוד של מדריכה, מפחיד לא? בדיוק בגלל זה שילבנו סטאז', במהלך הקורס, שיכין אותך לסיטואציה כזו, יגרום לך להתגבר על הפחד ולהתחיל לעבוד בביטחון לאחר סיום הקורס.
חשוב לנו שתהיי מעודכנת במגוון הטיפולים על כן הוספנו שלושה נושאים אטרקטיביים כבונוס לתוכנית הלימודים:
• טיפול מזותרפיה כטיפול יופי לעור הפנים באמצעות מכשיר האיפור הקבוע וחטיבת המזו ויטל.
• טיפול מילוי זקיקי השערה לנשים וגברים כאחד.
• איפור קבוע מדיקאלי המיועד לנשים לאחר טיפוליים כירורגיים באזור בית החזה ובו מדמים את הפטמה והעטרה בטכניקת תלת ממד והצללה, בשיטה הייחודית של מרים קיסר


במסגרת הקורס תקבלי מכונה וערכת עבודה תוצרת גרמניה של חברת  M.T.DERM  החברה היחידה שרשמה יותר מ 20 פטנטים על מכשור, מחטים וצבעיםלניאלה 2 לאתר ומהמובילות בעולם.
חשיבות ביצוע האיפור הקבוע באמצעות טכנולוגיה מתקדמת תאפשר לך עבודה מדויקת, ומהירה יותר, ללא כאבים ובתוצאות מרשימות במראה טבעי של האיפור הקבוע.


צוות ההדרכה ילמד, ינחה וילווה אותך במהלך הקורס ברמה האישית וימשיך ללוות אותך בכנסים מקצועיים, השתלמויות וחידושים בתחום מרחבי העולם – כי ידע שווה כוח!


סקרנית לראות מהלך קורס קיים? אני מזמינה אותך ללא התחייבות להצטרף לשיעור מעשי ובו תתרשמי מצוות ההדרכה, שיטת העבודה, תוכלי לראות עבודות של תלמידות והקפה "עלינו".
להתרשמות בקורס הקרוב צרי קשר לטלפון הבא: 03-5044876 ואנו נענה על כל שאלותיך.תמונות מאייפון 669

 

"כי חשוב לנו להעניק לך את הידע ואת הניסיון!"

    

 בסיום הקורס והסטאז', תקבל כל משתתפת תעודת אומן לאיפור קבוע.

   

* הקורס מיועד לנשים וגברים כאחד.

לפרטים נוספים ולרישום בטלפון: 03-5044876 או במייל miriam@keisar.co.il
לצפייה בתמונות מתוך הקורס לחצי כאן
לצפייה בתאריכי הקורסים הבאים לחץ כאן