צבעים אורגניים

החיים היו פשוטים יותר אם הלקוחות שלנו היו מסכימים לגבות כחולות, צהובות או אפילו אדומות. ההתמודדות עם בחירת גוון החום המתאים לעור הלקוחה ולרצונותיה, לעיתים מצריך ערבוב של גוונים חומים 1ושילוב הצבעים המנטרלים. התוצאה הסופית היא הקובעת כיצד אנו רואים את הצבע וכמובן, כיצד הוא משתקף מבעד לרקמת העור של הלקוחה.
התוצאה הסופית גם היא זמנית מכיוון שבתהליך הדהייה הגוון שאותו יצרנו מתחיל להשתנות ואין שום דבר שנוכל לעשות על מנת למנוע את התהליך הזה. ההסבר הינו כימייה פשוטה.
כל פיגמנט של צבע מכיל ערבוב של מספר גוונים. החום בעיקר מכיל ערבוב של הגוונים הבאים: צהוב, אדום, ירוק ושחור באחוזים שונים. השינוי ואפילו הקל של האחוזים מביא לנו גוונים שונים של חום מהבהיר ועד הכהה. שאנו מתבוננים בצבע החום אין אנו רואים את הצבעים בצורתם הנפרדת אלא את הצבע החום שהם יוצרים יחדיו בתערובת.
מה קורה לתערובת הזו בתוך העור? כל גוון מהתערובת דוהה בזמן אחר ועל כן החום "משתנה" לנו עם הזמן. הצבעים הראשונים שדוהים מהעור הינם הכהים, השחור והירוק ואז הגבות נשארות כתומות או ורדרדות ואם הלקוחה לא תחזק בשלב זה את הגבות האדום ידהה ויישאר כתם בהיר ודהוי של הגוון הצהוב עד שגם הוא יעלם עם הזמן. וזו בעיה כללית לכל יצרניות הצבעים.
חברת M.T.DERM עובדת כבר למעלה משנה על פס ייצור אורגני חדש הפותר את הבעיה של "שינוי" הצבע בשם החומים האמתיים ®.  בתנאי מעבדה הצליחו ליצר פטנט לצבע שאינו משתנה בזכות מעטפת מיוחדת (פולימרית) ששומרת על כל הגוונים יחדיו ברקמת העור ועם הזמן גווני החום מתבהרים, הומוגניים ואינם משתנים בעור. 

 

 

 lips organic line web2

 

 

 

 

 

catalog eyebrows  comoflaz  07 2018