מיני אולטרה סוניק

אולטרה סוניק 1

מכשיר האולטרה סוניק
אחת הבעיות העיקריות שבפניהן אנו ניצבות כיום בטיפולים המשקמים את העור היא היכולת להחדיר חומרים ורכיבים פעילים לשכבות העור העמוקות יותר, שבהן למעשה, אמורה להתבצע הפעולה המבוקשת בעור. בעידן העכשווי של טיפולי האנטיאייג'ינג, חומרים כאלה דווקא לא חסרים אבל למרבה הצער, לא מצליחים לעבור את שכבת האפידרמיס.

אולטרה סוניק – טכנולוגיה שכובשת את עולם היופי, מתגברת על בעיה זו, והופכת את טיפולי האנטיאייג'ינג ליעילים הרבה יותר.
מכשיר האולטרה סוניק מסוגל הן לחמם את הרקמה והן לעסות את הרקמה, שנוצר כתוצאה מהרעדת הרקמה על ידי גלי הקול. בזכות התכונות הללו, השימוש באולטרה סוניק מקפיץ למעשה את תוצאות הטיפול ומשדרג אותו: הוא ממריץ את זרימת הדם ומשפר את זרימת הלימפה, ובכך מביא לאספקה טובה יותר של חומרי הזנה וחמצן מחד, ומאידך לסילוק יעיל של חומרי פסולת. בנוסף, הוא ממריץ את מערכת החיסון ומאיץ את ייצור התאים הפיברובלסטים – אותם תאים שבונים את רקמת החיבור ומייצרים את הקולגן והאלסטין. מפחית כתמים, עיגולים כהים ושקיות מתחת לעיין.

העור הינו האבר הגדול ביותר בגוף האדם, הקשור לרפואה ולחזות. יותר ויותר אנשים, במיוחד נשים, מתייחסים יותר לעור.
לעומת זאת, כוח משיכה, חשיפה לשמש, קרינה, ועוד...מזיקים לעור, גורמים לנפילה, איבוד לחות, קמטים, כתמים, אקנה ועוד בעיות עור אחרות. להגנה ולשימור היופי של העור, אנו צריכים לא רק מוצרים , אלא גם מכשיר מקצועי לקבלת תוצאות טובות יותר.

מכשיר אולטרה סוניק זה משלב שלוש טכנולוגיות פופלאריות לעור הפנים: יון (גלווני נוכחי), פוטון (אור אדום, כחול וירוק), ואולטראסאונד. לשימוש נוח עם מוצרים פעילים, קל לנשיאה ולפעולה.

התוצאה היא שהעור הופך מוצק יותר, אחיד וזוהר יותר, ועומק הקמטוטים פוחת!

 

לפרטים נוספים או פגישת התרשמות, ניתן ליצור קשר במייל: miriam@keisar.co.il