סמינרי קוסמטיקה מקצועיים

"התובנה האמתית היחידית היא לדעת שאתה לא יודע כלום" - אלברט איינשטיין

 

 סמינרים מעשיים לקוסמטיקה פרא-רפואית


עולם הקוסמטיקה המופלא מתחדש ומתקדם כל הזמן וזו הסיבה שאנו, הקוסמטיקאיות, צריכות וחייבות לפנות את הזמן מהעבודה היום יומית ולהשתלב בהדרכות מקצועיות המקנות לנו את הידע והניסיון. מרים קיסר וצוות ההדרכה המקצועי שלה יקדישו את מרב הניסיון והידע שלהם להכשיר ולקדם אותך בסמינרים השונים. בכל סמינר נסקור יחדיו את מגוון הבעיות הנפוצות ופתרונן, מהם הטיפולים הנפוצים והמתקדמים ויינתן דגש על מגוון הטיפולים בהתאם לעונות השנה השונות. במסגרת הסמינר תתנסי במגוון הטיפולים ותוכלי להביא לקוחות לעבודה המעשית בהתאם לכל סמינר וסמינר. הסמינרים פתוחים לקהל הקוסמטיקאיות ללא תשלום ומותנים בהצגת תעודת קוסמטיקה.
אני רוצה לספר לך על מגוון הסמינרים שלנו בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית:

 

סדנת מבוא למוצרי קירל ושיטת העבודה שלנו (כולל טיפים לשיווק טיפולים ומכירת מוצרים) -סמינר מבוא אתר

 

במפגש זה נחשוף אותך לשיטת העבודה המאפיינת את מוצרי הקירל הידועים כקוסמטיקה מתקדמת לפתרונות העור הנפוצים. מהם החידושים בתחום הקוסמטיקה, מבט חטוף על קוסמטיקת העתיד ועל המרכיבים המנצחים של טכנולוגיית הקירל וכמובן סודות וטיפים מהניסיון האישי של מרים קיסר.

נעניק לך את מרב הכלים לשיפור תוצאות טיפולייך ונענה על כל שאלותיך.

בנוסף נתייחס לנושא חשוב בתקופה זו - כיצד לשווק ללקוחה טיפולים קוסמטיים ומהי השיטה הנכונה למכור מוצרים פעילים ללקוחה. אם הגעת למבוא סימן שאת רוצה לדעת יותר על כן מגיע לך מתנה קבלי פרוטוקול עבודה למגוון טיפולים מקצועיים מניסיונה של מרים, לינק לסרטוני טיפולים לשיפור מקצועיותך ודוגמיות של מוצרי הקירל לשימושך האישי. הירשמי למבוא כי ידע = כוח

 

המבוא יכול להיות פגישה אישית או קבוצתית


סמינר מזותרפיה (חדש פרוטוקול ל-3 טיפולים שונים: טיפול מזותרפיה ליופי, קוסמטי ורפואי)סימפוניה לאתר 1
את בטח מכירה את טיפולי המזותרפיה הסטנדרטיים, אבל האם את מכירה את טיפולי המזו-ויטל המתקדמים? בסמינר זה נלמד אותך בעזרת טכנולוגיה מתקדמת ומותאמת לפנים ולצוואר כיצד ניתן לבצע מגוון טיפולי המזו-ויטל למגוון בעיות העור. טיפול מזו-ויטל כטיפול אנטיאייגי'נג, טיפול מזו-ויטל למיצוק וטיפול מזו-ויטל לצלקות פוסט אקנה. הצוות המקצועי ילמד אותך מהם כללי העבודה, כיצד ניתן לשלב בטיפולים מכשור קוסמטי או פילינגים פרא-רפואיים, נסקור את מגוון הטיפולים ותתנסי בעבודה המעשית. בנוסף, במיוחד בשבילך, הכנו פלייר הסבר ללקוחה שיעזור לך לשווק את הטיפול. סמינר זה מיועד לקוסמטיקאיות בעלות מכשיר איפור קבוע או לקוסמטיקאיות המעוניינות לרכוש מכשיר לטיפולי מזו-ויטל. הירשמי ותדעי לבצע את טיפול המזו-ויטל המתקדם.

 


סמינר מכשור קוסמטי מתקדםאולטרה סוניק לאתר
בשנים האחרונות זכה עולם הקוסמטיקה במכשור מתקדם לשיפור משמעותי של תוצאות טיפולי האנטיאייגי'נג. לא עוד מכשיר לחיטוי וסגירת נקבוביות בסיום טיפול בלבד אלא, סדרה של מכשירים "חכמים" המשפיעים במידה רבה על המצב הפיסיולוגי של העור. בסמינר מעשי ומקצועי זה תלמדי מהם מגוון המכשירים וסוגי הטיפולים שניתן לערוך באמצעותם ותתנסי בעבודה המעשית. כיצד ניתן לשלב את טיפולי הפילינגים עם המכשור המתקדם ותקבלי פרוטוקול עבודה למגוון הטיפולים. תלמדי כיצד לעבוד עם מגוון אנו נסקור את מגוון המכשירים: מכשיר האולטרה-סוניק, מכשיר ה I.P.L. לרגו'ביניישן מיצוק ולטיפול בפיגמנטציה, מכשיר ה R.F , מכשיר גלווני, מכשירי השיוף למיניהן – מיקרודרמבריישן או קריסטלים. זכרי, לקוחות אוהבות טיפול המשולב עם מכשור כי התוצאות מדברות בעד עצמן!

 


סמינר פיגמנטציה (מותאם לחורף/לקיץ)פיגמנטציה לאתר
ההתמודדות עם פיגמנטציה אינה רק בתקופה הקיץ. כתמי הפיגמנטציה נעשים כתוצאה מחשיפה לשמש, כתמי גיל, שימוש בתרופות מסוימות וסיבות נוספות. כיצד תתייחסי לכל כתם ומהו הפתרון המתאים? האם בקיץ ובחורף תנהגי באותה שיטת טיפול. מבולבלת? בסמינר מעשי זה נלמד אותך על סוגי הפיגמנטציה השונים וכיצד נוכל לטפל בהם. מהי התקופה הטובה לטיפול אינטנסיבי בכתם ומהי התקופה לשימור התוצאה , תתנסי במגוון הטיפולים בשילוב פילינגים מתאימים ומתי ניתן לשלב 
מכשור קוסמטי (מכשיר IPL, מכשיר הקרבומד). כיצד תטפלי בכתמים לעור כהה וכמובן מהם המוצרים הביתיים המתאימים להבהרה ולשימור תוצאות הטיפול הקוסמטי. הירשמי לסמינר עכשיו ואנחנו נלווה אותך בכל כתם וכתם ללא כל בלבול.

 

 


סמינר אקנה/ פוסט אקנהאקנה לאתר

אקנה ופוסט אקנה הינם תופעות עור בעיתיות וההתמודדות עימן יכולה להיות קשה וארוכה. למה להתמודד לבד? בסמינר זה נערוך סקירה על סוגי אקנה, מגוון הטיפולים הקוסמטיים וחשיבות לבחירת המוצרים הביתיים לשיקום ושיפור תוצאות הטיפול. כיצד תוכלי לאבחן ולהתמודד בטיפולים חריגים, איזה פילינג מתאים, מתי תשלבי מכשור קוסמטי, גלווני או פוטותרפיה. בטיפולי הפוסט אקנה אנו נלמד את אומנות שילובי הפילנגים וכיצד טיפול באמצעות מזותרפיה מהדור המתקדם יכול לשפר צלקות וסימנים בעור. לסמינר זה מומלץ להביא תמונות של לקוחות או לקוחות על מנת שנוכל לטפל בבעיה זה יחדיו. הירשמי עכשיו לסמינר ונעזור לך להתמודד עם כל בעיה בתחום.

 

 

 


סמינר לטיפולי אנטיאייגי'נגאנטיאייג לאתר
עוד מתקופות קדומות ועד לתקופתנו המודרנית הדרך לשמירה על העור צעיר ורענן הייתה והינה משאת ליבה של כל אישה ואישה. בעיקר בזכות מחקרי העור והטכנולוגיה המפתחת את המוצרים השונים, מוצרי קוסמטיקה הפכו למוצרי קוסמטיקה פרא-רפואיים. מוצרים אילו משפיעים ישירות על רקמת העור ומשפרים אותו. בסמינר זה תלמדי מהם המרכיבים הפעילים במוצרי הקוסמטיקה הפרא-רפואית, שלל טיפולים לכל סוגי העור, כיצד ניתן לשלב מכשור לתוצאות טובות יותר ותתנסי בעבודה המעשית. תקבלי פרוטוקול לטיפולים בודד או כיצד לבנות סדרה משולבת המתאימה לכל לקוחה ולקוחה. זה המקום להעשיר את הידע המקצועי שלך לטיפולי האנטיאייגי'נג הפופולאריים בקרב הלקוחות.

 

 

 

 


סמינר סדרות ומקלפים (מיועד לבוגרות קורס קוסמטיקה פרא רפואית של מרים קיסר בלבד)יובש בפנים לאתר
הקילוף הוא אחד טיפולי האנטיאייגי'נג הפופולאריים בקרב הלקוחות לשיפור מרקם וטקסטורת העור. חוששת לבצע קילוף ללקוחה? לא יודעת בדיוק באיזה פילינג להשתמש? זה הסמינר בשבילך. אנו נלמד אותך את סודות הקילוף בטכנולוגיית הקירל. קילוף לכל מטרה, לטיפול אנטיאייגי'נג, לפיגמנטציה ולפוסט אקנה. כיצד לבנות תוכנית מתאימה לכל לקוחה וחשיבות ההכנה של הלקוחה בטיפול הביתי. נלמד אותך כיצד לשלוט על סוג הקילוף כולל קילוף בהמסה או WEEKEND PEEL. כיצד לבנות סדרות ואומנות השילובים של הפילנגים. תלמדי כיצד להתמודד עם הבעיות הקשות ביותר בתחום: טיפול בעור כהה, טיפול בעור עדין ודק ומה קורה שלקוחה לא מתקלפת. מהם ההוראות לאחר הקילוף וכיצד תלווי את הלקוחה עד לטיפול השיקום. בסמינר זה תקבלי את מרב הכלים לבצע את מגוון הקילופים ללא חששות.

 

 

 

 

סמינר סבוריאה רוזיציאה ועור רגישסמינר פיגמנטציה אתר

 בסמינר זה אנו נספק פתרונות לטיפולים קוסמטיים בתופעות עור אילו ובמיוחד לעור רגיש. לקוחות מסוג זה לעיתים מוותרים על טיפולי הקוסמטיקה אולם חייבים וזקוקים לו אף יותר.  

 בסמינר זה נערוך סקירה על מגוון הטיפולים הקוסמטיים וחשיבות לבחירת המוצרים הביתיים לשיקום ושיפור תוצאות הטיפול. כיצד תוכלי לאבחן ולהתמודד בטיפולים חריגים, איזה פילינג מתאים, מתי תשלבי מכשור קוסמטי. לסמינר זה מומלץ להביא תמונות של לקוחות או לקוחות על מנת שנוכל לטפל בבעיה זה יחדיו. הירשמי עכשיו לסמינר ותוכלי לעזור ללקוחות שלך לך להתמודד עם תופעות אילו.

 

 

 

* הסמינרים פתוחים לכלל הקוסמטיקאיות (בהצגת תעודת קוסמטיקאית)

ההשתלמויות והסמינרים מיועד לנשים וגברים כאחד

להירשם להשתלמות או לסמינר הקרובים צרי קשר לטלפון הבא: 03-5044876 ואנו נענה על כל שאלותיך.

לצפייה בתאריכים של ההדרכות והסמינרים - לחץ כאן

 

 לצפייה בתמונות מתוך ההדרכות לחץ כאן

כי חשוב לנו להעניק לך את הידע ואת הניסיון!